Centrum Pobytowe SENIOR oferuje pobyty zarówno krótko jak i długoterminowe, tym którzy chcieliby spędzić jesień swojego życia w otoczeniu pięknej przyrody i przyjaznych osób.
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy apartamenty jedno i dwuosobowe.
 
Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę, telewizor, serwis kawowy oraz WiFi.  Oferta pobytowa obejmuje nie tylko nocleg i wyżywienie, ale również szeroki wachlarz zajęć dodatkowych i atrakcji. 
 
Warunki pobytu ustalane są indywidualnie. Wszystko zależy od Państwa możliwości finansowych, stanu zdrowia i preferencji spędzania wolnego czasu.
W RAMACH POBYTU OFERUJEMY:
-nocleg
-wyżywienie
-wizyty pielęgniarki
-konsultację medyczną
-zajęcia dodatkowe- m.in. joga, nordic walking
– wieczorki taneczne i kinowe
– wycieczki, a w okresie zimowym kuligi
– możliwość skorzystania z usług fryzjera i kosmetyczki
– udział w mszach świętych
-organizację świąt oraz uroczystości okolicznościowych
Centrum Pobytowe CEZAR usytuowane jest niemalże w samym sercu JURY KRAKOWSKO – Częstochowskiej. To tutaj, w Zawierciu  łączą się liczne szlaki turystyczne, piesze i rowerowe. Tutaj też bije źródło rzeki WARTY.  Niemalże z każdej strony otoczeni jesteśmy lasami. Codzienne spacery i świeże powietrze sprawią, że od razu poczują Państwo przypływ energii i dobrego samopoczucia, a uśmiechnięty i pomocny personel  umili czas spędzany w naszym obiekcie.
 
W ramach atrakcji na spędzenie wolnego czasu, oferujemy możliwość wzięcia udziału w wycieczkach z przewodnikiem po bliższych i dalszych zakątkach Jury. Do odwiedzenia są liczne średniowieczne twierdze i warownie na Szlaku Orlich Gniazd,  jaskinie, ostańce skalne, a nawet pustynia! Z przyjemnością zabierzemy Państwa do Sanktuarium na Jasnej Górze, w Łagiewnikach czy Leśniowie. Nasze okolice obfitują w piękne miejsca, które warto poznać.

Z naszej oferty zarówno pobytowej jak i wycieczek mogą skorzystać zarówno pensjonariusze, jak i osoby odwiedzające.  Dla rodzin i bliskich wprowadziliśmy możliwość noclegu, korzystania z restauracji oraz wynajem samochodów.

Pandemia COVID-19 zaskoczyła cały świat. Zaskoczyła nas wszystkich. Musieliśmy nauczyć się żyć na nowo, w nowej rzeczywistości. Pandemia nadal trwa. Dlatego aby Państwa pobyt był nie tylko przyjemny ale przede wszystkim bezpieczny zachowujemy wszelkie wymogi sanitarne. Wdrożone zostały odpowiednie  procedur. Pracownicy stosują środki ochrony indywidualnej, a ponadto ograniczyliśmy ilość naszych pensjonariuszy. Kameralna atmosfera jaka panuje w naszym centrum sprzyja nier tylko bezpieczeństwu ale również wypoczynkowi i możliwości relaksu.